Gespecialiseerd, Persoonlijk en Professioneel

Wij werken in de commerciële arbeidsbemiddeling en bemiddelen vóór de commerciële arbeidsbemiddeling: arbeidsbemiddelaar voor de arbeidsbemiddelaars.

Hierbij draait het om het samenbrengen van intermediairs. Een vak waarin mensenkennis en branche ervaring essentieel zijn. Onze consultants komen uit het vak, hebben de ervaring en het netwerk. Daardoor kunnen zij voor u de optimale match maken.

Matchpartner staat garant voor succesvolle bemiddelingen voor interimopdrachten en vacatures voor onder andere intercedenten, recruiters en consultants bij uitzendorganisaties, werving- en selectiebureaus en detacheringsbureaus.

Matchpartner Commerciële Arbeidsbemiddeling is een specialist voor werving & selectie, detachering en arbeidsmobiliteit in arbeidsbemiddeling. Er is altijd één partij die zorgt voor de juiste match in de arbeidsbemiddeling zelf, waar je terecht kunt voor werving & selectie, detachering en arbeidsmobiliteit.

Partner voor werkgevers

Matchpartner zorgt vanuit een gerichte expertise voor de perfecte match in de sector Commerciële Arbeidsbemiddeling. Dat doen we door een complete dienstverlening aan te bieden, inclusief detachering en werving & selectie, en vooral door een persoonlijke en betrokken aanpak.

We krijgen opdrachten van veel verschillende werkgevers in de Commerciële Arbeidsbemiddeling en hebben inmiddels een uitgebreid netwerk van professionals in de werving & selectie opgebouwd. We werken iedere dag aan de vindbaarheid van onze website en vacatures en investeren in onze relaties. De arbeidsmarkt verandert continu, en wij veranderen mee.

Partner voor kandidaten

Als je als ervaren professional in de Commerciële Arbeidsbemiddeling overstapt naar een nieuwe baan, wil je wel weten waar je aan begint. Daarom is onze selectieprocedure uiterst zorgvuldig. Vanuit onze ervaring en achtergrond in hetzelfde werkgebied als jij, gaan we graag samen het gesprek aan. We luisteren goed naar je wensen. Alleen zo kunnen we steeds de ideale match maken tussen de functie en de kandidaat. En dan maakt het geen verschil of je een freelancer of zzp’er bent, op zoek bent naar een nieuwe interimopdracht of een vaste baan.

Ontdek de toegevoegde waarde van Matchpartner en neem contact op met een van onze consultants.

Arbeidsmobiliteit

In de huidige arbeidsmarkt is arbeidsmobiliteit een belangrijk speerpunt. Werknemers worden geacht moeiteloos te switchen tussen verschillende functies en sectoren. Dan is het wel noodzakelijk dat ze daarbij deskundig worden bijgestaan door specialisten in:

  • loopbaanoriëntatie en -advies
  • loopbaancoaching
  • tweedespoortrajecten
  • outplacementtrajecten

Ontdek de toegevoegde waarde van Matchpartner en neem contact op met onze consultants.

Teaser 8
Leon Brouwers

Leon Brouwers

Directeur
E-mail
leon@matchpartner.nl  
Mobiel
06 549 688 47


Quote
"Plezier in het werk staat voorop, niet alleen nu maar ook over een jaar"

Lees meer...
Joost van Dieen

Joost van Dieen

Consultant Zorg & Welzijn
E-mail
joost@matchpartner.nl
Mobiel
06 546 537 28

Quote
"Openheid en eerlijkheid zorgen uiteindelijk voor de goede match"

Lees meer...

Daniel Petitjean

Daniel Petitjean

Consultant Gemeente & Re-integratie
E-mail
daniel@matchpartner.nl
Mobiel
06 547 283 59

Quote
''Het is niet de sterkste die overleeft, noch de slimste, maar degene die zich het beste aanpast aan veranderende omstandigheden'' (Charles Darwin)..

Lees meer...

Nina Zwetsloot

Nina Zwetsloot

Marketing / Communicatie
E-mail
nina@matchpartner.nl
Mobiel
06 425 630 58

Quote
"Zodra je doet wat je leuk vindt, straal je dat uit. En komt het succes vanzelf!"

Lees meer...

Stephen Hoogenboom

Stephen Hoogenboom

Consultant Re-integratie & Verzuim
E-mail
stephen@matchpartner.nl
Mobiel
06 449 143 55

Quote
“Als je de centimeter kans niet ziet, kun je geen kilometers trekken”

Lees meer...

Marcellina Brouwers

Financiële administratie
E-mail
marcellina@matchpartner.nl
Telefoon
071 515 05 85
Michael Reijmers

Michael Reijmers

Consultant Ruimte, Infra & Recht
E-mail
michael@matchpartner.nl
Mobiel
06 444 508 04

Quote
“Succes komt door in je leven fouten te durven maken"

Lees meer...

Joyce Prak

Joyce Prak

Consultant Welzijn
E-mail
joyce@matchpartner.nl
Mobiel
06 263 447 72

Quote
"Zeggen wat je doet en doen wat je zegt!"

Lees meer...

Maarten de Haan

Maarten de Haan

Consultant Zorg & Welzijn
E-mail
maarten@matchpartner.nl
Mobiel
06 113 084 37

Quote
"Echte professionals hebben die zeldzame combinatie: ze zijn bevlogen en bescheiden"

Lees meer...

Corine van der Landen

Corine van der Landen

Business development manager
E-mail
corine@matchpartner.nl
Mobiel
06 514 719 42

Quote
"Jouw loopbaanontwikkeling staat voor mij centraal!"

Lees meer...

Subeida Jainullah

Subeida Jainullah

Consultant Gemeente & Re-integratie
E-mail
subeida@matchpartner.nl  
Mobiel
06 111 194 81

Quote
"Succes is houden van jezelf, houden van wat je doet en houden van hoe je dat doet."

Lees meer...

Hayat el Kadi-Acharrat

Hayat el Kadi-Acharrat

Consultant Zorg
E-mail
hayat@matchpartner.nl
Mobiel
06 546 388 42

Quote
"Ik verplaats mij eerst in jou, daarna verplaats ik jouw werkplek!"

Lees meer...

Robert Albeda

Robert Albeda

Consultant Re-integratie & Verzuim
E-mail
robert@matchpartner.nl
Mobiel
06 336 557 02

Quote
"Als je niet durft te vragen zul je het ook nooit weten"

Lees meer...
Rick Lugthart

Rick Lugthart

Consultant Ruimte, Infra & Recht
E-mail
rick@matchpartner.nl
Mobiel
06 333 143 76

Quote
"Je toekomst wordt bepaald door wat je vandaag doet, niet door wat je morgen gaat doen"

Lees meer...

Kitty van de Vossenberg

Kitty van de Vossenberg

Consultant Arbeidsmobiliteit
E-mail
kitty@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 535 556 52
Miriam van der Elst

Miriam van der Elst

Consultant Arbeidsmobiliteit
E-mail
miriam@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 300 489 75
Jan van Gorkum

Jan van Gorkum

Directeur
E-mail
jan@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 260 944 12

Quote
"Wie met beide benen op de grond blijft staan komt geen stap vooruit"

Lees meer...

Carin Veders

Carin Veders

Consultant Welzijn
E-mail
carin@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 441 211 50

Quote
"Elke dag leren"

Lees meer...