Matchpartner stelt u voor aan het team

Als gespecialiseerd bureau voor werving & selectie, detachering en arbeidsmobiliteit voegt Matchpartner waarde toe aan het samenbrengen van opdrachtgevers en kandidaten. Dit doen we met ervaring, kennis en focus binnen de sectoren:

Commerciële Arbeidsbemiddeling
Zorg & Welzijn
Re-integratie & Verzuim
Gemeente
Arbeidsmobiliteit

Benieuwd geworden wat wij voor jou of jouw organisatie kunnen betekenen? Lees meer over Matchpartner

Meer weten over onze organisatie? Bekijk hier Matchpartner op film!

Onze mensen

Matchpartner presenteert met trots haar team van gespecialiseerde consultants in Zorg & Welzijn, Re-integratie & Verzuim, Gemeente, Commerciële Arbeidsbemiddeling en Arbeidsmobiliteit. Wij helpen je graag.

Lees meer op Onze mensen

Werken bij Matchpartner

Bij Matchpartner stellen we alles in het werk om de meest optimale match te realiseren tussen werkgever en werknemer, of tussen project en interimmer.

Onze consultants zijn de vakvolwassen netwerkers en gesprekpartners die dit mogelijk maken. Heb jij het in je om onze collega te worden? Lees meer over Werken bij Matchpartner

Impressie video Matchpartner

Teaser 8
Leon Brouwers

Leon Brouwers

Directeur
E-mail
leon@matchpartner.nl  
Mobiel
06 549 688 47


Quote
"Plezier in het werk staat voorop, niet alleen nu maar ook over een jaar"

Lees meer...
Joost van Dieen

Joost van Dieen

Consultant Zorg & Welzijn
E-mail
joost@matchpartner.nl
Mobiel
06 546 537 28

Quote
"Openheid en eerlijkheid zorgen uiteindelijk voor de goede match"

Lees meer...

Daniel Petitjean

Daniel Petitjean

Consultant Gemeente & Re-integratie
E-mail
daniel@matchpartner.nl
Mobiel
06 547 283 59

Quote
''Het is niet de sterkste die overleeft, noch de slimste, maar degene die zich het beste aanpast aan veranderende omstandigheden'' (Charles Darwin)..

Lees meer...

Nina Zwetsloot

Nina Zwetsloot

Marketing / Communicatie
E-mail
nina@matchpartner.nl
Mobiel
06 425 630 58

Quote
"Zodra je doet wat je leuk vindt, straal je dat uit. En komt het succes vanzelf!"

Lees meer...

Stephen Hoogenboom

Stephen Hoogenboom

Consultant Re-integratie & Verzuim
E-mail
stephen@matchpartner.nl
Mobiel
06 449 143 55

Quote
“Als je de centimeter kans niet ziet, kun je geen kilometers trekken”

Lees meer...

Marcellina Brouwers

Financiële administratie
E-mail
marcellina@matchpartner.nl
Telefoon
071 515 05 85
Michael Reijmers

Michael Reijmers

Consultant Ruimte, Infra & Recht
E-mail
michael@matchpartner.nl
Mobiel
06 444 508 04

Quote
“Succes komt door in je leven fouten te durven maken"

Lees meer...

Joyce Prak

Joyce Prak

Consultant Welzijn
E-mail
joyce@matchpartner.nl
Mobiel
06 263 447 72

Quote
"Zeggen wat je doet en doen wat je zegt!"

Lees meer...

Maarten de Haan

Maarten de Haan

Consultant Zorg & Welzijn
E-mail
maarten@matchpartner.nl
Mobiel
06 113 084 37

Quote
"Echte professionals hebben die zeldzame combinatie: ze zijn bevlogen en bescheiden"

Lees meer...

Corine van der Landen

Corine van der Landen

Business development manager
E-mail
corine@matchpartner.nl
Mobiel
06 514 719 42

Quote
"Jouw loopbaanontwikkeling staat voor mij centraal!"

Lees meer...

Subeida Jainullah

Subeida Jainullah

Consultant Gemeente & Re-integratie
E-mail
subeida@matchpartner.nl  
Mobiel
06 111 194 81

Quote
"Succes is houden van jezelf, houden van wat je doet en houden van hoe je dat doet."

Lees meer...

Hayat el Kadi-Acharrat

Hayat el Kadi-Acharrat

Consultant Zorg
E-mail
hayat@matchpartner.nl
Mobiel
06 546 388 42

Quote
"Ik verplaats mij eerst in jou, daarna verplaats ik jouw werkplek!"

Lees meer...

Robert Albeda

Robert Albeda

Consultant Re-integratie & Verzuim
E-mail
robert@matchpartner.nl
Mobiel
06 336 557 02

Quote
"Als je niet durft te vragen zul je het ook nooit weten"

Lees meer...
Rick Lugthart

Rick Lugthart

Consultant Ruimte, Infra & Recht
E-mail
rick@matchpartner.nl
Mobiel
06 333 143 76

Quote
"Je toekomst wordt bepaald door wat je vandaag doet, niet door wat je morgen gaat doen"

Lees meer...

Kitty van de Vossenberg

Kitty van de Vossenberg

Consultant Arbeidsmobiliteit
E-mail
kitty@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 535 556 52
Miriam van der Elst

Miriam van der Elst

Consultant Arbeidsmobiliteit
E-mail
miriam@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 300 489 75
Jan van Gorkum

Jan van Gorkum

Directeur
E-mail
jan@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 260 944 12

Quote
"Wie met beide benen op de grond blijft staan komt geen stap vooruit"

Lees meer...

Carin Veders

Carin Veders

Consultant Welzijn
E-mail
carin@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 441 211 50

Quote
"Elke dag leren"

Lees meer...